Získej know-how ze
SLOW TRAVEL
festivalu 2016

Zjisti, jak cestovat opravdu dlouho

Chceš se co nejdřív sbalit a vyrazit? V přednáškách získáš měsíci ověřené know-how. Ať už se chystáš na svou první dlouhou cestu, nebo si jen chceš rozšířit obzory, přijdeš si na své.

Pusť si úvodních 20 minut z první přednášky

Chci to vidět celé

Co tě v přednáškách čeká

4+ HODINY VIDEÍ

plných zkušených cestovatelů a praktického know-how.

OSOBNÍ ZKUŠENOSTI

a témata rozebraná hodně do hloubky. Vyladěné přednášky bez bullshitu.

PREZENTACE KE STAŽENÍ
Prezentace z jednotlivých přednášek si můžete stáhnout do počítače a procházet kdykoli zpětně.

KDYKOLI K DISPOZICI
Všechny přednášky máte kdykoli k dispozici a můžete se na ně opakovaně podívat za rok nebo za dva.

Chci to vidět

TRAVEL BIBLE JE ZAČÁTEK

Ve videích tě čekají informace, které v Travel Bibli nezazněly

Takové, které ti umožní cestovat třeba i více než rok v kuse. Přesně o tom je SLOW TRAVEL. Život na cestách není o tom vidět a zažít co nejvíc. Naopak – při pomalém cestování ušetříš spoustu přesunů (i peněz), a přesto si domů přivezeš víc. Mnohem lépe poznáš místní kulturu, objevíš místa, o které bys jako turista nezavadil a navážeš skutečná přátelství. Srovnáš si v hlavě, co chceš skutečně v životě dělat a co je pro tebe důležité.

Cestovatelé, kteří to zažili a rádi se podělí

ADAM MARČAN

Minimalista a nomád zamilovaný do života. Zakladatel Naučmese.cz. Týpek, co vždycky letí tam, kam ho srdce táhne. A přesně o tom na festivalu mluvil. O tom, jak se postupně dopracoval ke svobodnějšímu životnímu stylu. Adam ti ukáže, že důležití jsou lidé kolem tebe, práce, která dává smysl, denní návyky a umění udělat si v každodenním životě prázdný prostor.

PETR NOVÁK

Autor Travel Bible, digitální nomád a travelhacker. Na festivalu předával hlavně praktické zkušenosti kolem dlouhodobého cestování – způsoby, jak ho financovat, i tipy, jak neutrácet víc, než je nutné. Čekají tě tipy k bydlení, dopravě, pojištění i tomu, co vše je potřeba zařídit doma před odjezdem.

MATOUŠ VINŠ

Druhý autor Travel Bible a nomád, který do ČR jezdí už jenom na dovolenou. Na festivalu sdílel praktické zkušenosti s prací na dálku a ukazoval další možnosti, jak pomalé cestování financovat. Matouš se na pódiu doplňoval s Petrem a společně poskládali konkrétní obrázek o dlouhodobém životě na cestách.

VÍŤA VÁLKA A JEHO RODINA

Grafik, který se vždy na pár měsíců v roce sebere, naloží věci do karavanu a vyrazí s celou rodinou na cesty. Na festivalu hovořil spolu se ženou Renčou především o praktických zkušenostech z cestování karavanem a hlavně cestování s dětmi. Podělil se o své tipy jak podobnou cestu doma financují. Dotazy a odpovědi – nejen od Víti s Renčou, ale i od obou dcer – na závěr, byly už jen vynikající třešničkou na dortu.

PŘEMYSL PISKAČ

Lektor a majitel agentury Czech-us.cz. Díra v životopise na rok cestování má často opačný výsledek, než by se mohlo zdát. Otevře vám obzory a máte možnost se naučit spoustu nového. Přemek na naší boží boží stage mluvil o tom, proč a jak vyrazit na gap-year v každém věku.

Zažij Slow Travel

Přednášky ze Slow Travel Festivalu 2016

190,-

Pro VIP členy Travel Bible je cena 90,-

KOUPIT

Byl(a) jsi na festivalu?

Pak už přístup máš a můžeš si dát opáčko

ZOBRAZIT VIDEA

0