Miky Škoda: Můžeš (po)dělat cokoli

O všem, co mi ve škole neřekli

Můžeš (po)dělat cokoli - inspirativní kniha o úspěších i průšvihách

Z Pardubic přes čtyřtisícovky až za hranice běžného života.

Příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než 40 zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu. Třeba když potkal medvěda nebo když prodělal první statisíce.

Právě prostřednictvím vlastních zážitků a zkušeností Miky ostatním ukazuje, jak je důležité přijímat výzvy, věřit sobě i svému okolí a hlavně se ze svých fuck-upů na cestě za sny nepodělat.

349

Skladem 34 kusů

Tištěná kniha

Autor: Miky Škoda
Formát: 145 x 205 mm, 336 stran

Co se v knize dozvíš?

Věřím, že tahle knížka pomůže jak studentům, kteří hledají, co budou dělat v životě, tak i všem ostatním, kteří cítí, že nenaplňují svůj potenciál a váhají, jak a kam vykročit. Nemůžu a ani nechci říct, že žiju výhradně tím, co mě baví, ale vím, jistě, že mi jak úspěchy, tak i všechny průsery, dávaly a dávají smysl.

Díky mému odhodlaně zvědavému, občas drzému a zároveň co nejvíc čestnému přístupu, se mi daří pozitivně ovlivňovat okolí a taky kousek po kousku dávat lidem naději, že stojí za to hledat, ztrácet se a učit se. Že můžou změnit to, co je štve nebo jim chybí a že tady v Česku se nám už teď žije oproti většině světa naprosto božsky.

Snad se mi i daří dokazovat, že důvěřovat druhým lidem není zbytečně riskantní a naivní, ale že aspoň pro mě je to funkční životní strategie. Že důvěřovat cizím lidem není jenom hezké pro duši a naplněný život, ale vyplácí se to nakonec i ekonomicky a podnikatelsky.

Na jaké příběhy a faily se například můžeš těšit?
– setkání s medvědem v divočině
– zadlužení při podnikání
– přežití vichřice na Mont Blancu
– došlý kyslík při potápění

Prohlédni si pár stránek knihy

Autor knihy

miky škoda

Miky Škoda

Miky je zakladatel X-Challenge a LeapMakers, kde pomáhá lidem uvěřit v sebe a důvěřovat druhým. Vydávají vlastní podcast o nezávislosti úspěchu a štěstí na penězích, dělají na středních školách semináře „Co mi dalo cestování a podnikání a co mi ve škole zapomněli říct”, pod záštitou OSN, pořádají Admenture – event pro otce a syny posilující mužské vzory, a tvoří firemní akce LeapBuilding, kde odhalují silné stránky a talenty zaměstnanců.

Ve dvou se to lépe táhne.

Sdílej knížku se svým parťákema a vycestujte společně.