Poslouchejte v podcastové aplikaci:

Apple Podcasts
Spotify
Google Podcasts
Podbean

Rozhovor s Tomášem, Zuzkou a Honzou Klimeckými. Tátou s dětmi, kteří společně už pár let zpátky začali objevovat svět stopem a pořád v tom pokračují. I když Zuzka s Honzou už dorostli do věku, kdy vyráží i sami, pořád jezdí i na společné rodinné tripy. Těšte se na moc milé povídání se spoustou zážitků i podnětů k zamyšlení.

Pro mě je tenhle rozhovor a setkání s Klimeckými další silnou ukázkou toho, jak moc může cestování pomoct stmelit rodinu dohromady a všechny hodně moc naučit do života. Kloubouk dolů Tomášovi, že s sebou děti začal brát, a hluboká poklona mamince, že jim dovolila vyrazit!

Odkazy k epizodě:

64 krátkých tipů a triků ZDARMA ke stažení

Nauč se cestovat chytře. Poradíme ti, jak na cestách ušetřit a naplno si je užít. Ověřené tipy ostřílených cestovatelů.

Tvé soukromí je pro nás svaté. Když tě boží cestování přestane zajímat, stačí kliknout a email zmizí v pekle.
 

Jeden komentář

  1. Jaromír 29.10.2023 v 16:40 - Odpovědět

    Miluji autostop! Je mi 60 a stopem jsem začal jezdit ve 13. letech. Při autostopu jsem zažil mnoho kuriózních zážitků Stopoval jsem v Čechách i cizině NDR, Německo, Belgie, Holandsko. Stopuji jen sám, lépe tak auto zastaví. Mám k používání autostopu různé pomůcky jako např. cedulku s cílovým městem, oblečení a ruksak s nápisy AUTOSTOP, velice to pomáhá. Lidé zastavují celkem ochotně. Více muži než ženy, ale ženy se v tom nenechávají zahanbit. Zastavují i úřednice nebo majitelky firem. Autostop je pro mě zábava a svoboda projevu.