Poslouchejte v podcastové aplikaci:

Apple Podcasts
Spotify
Google Podcasts
Podbean

I evangelisté jsou jenom lidé. A dělají chyby. V průběhu našich cest jsme jich udělali spoustu – většinu drobných a nevýznamných, některé nás ale stály dost času, energie, nervů či peněz. A právě o takové se v podcastu podělíme a přidáme řešení, jak se proti nim bránit. Neopakujte chyby, které za vás už udělali jiní.

Odkazy na zmíněné služby:

banner-4.jpg

O jakých failech se bavíme?

 • Špatně vybrané dlouhodobé ubytování
 • Zbytečně těžký batoh
 • Problémy s taxíky na letiště
 • Nedomyšlené přesuny v době Čínského nového roku a dalších svátků
 • Neproletěné letenky z důvodu špatného plánování a změn programu
 • Špatně uložený termín letu a uletěné letadlo či drahá změna rezervace

 

Jeden komentář

 1. Linh Hoang 24.4.2016 v 13:20 - Odpovědět

  Pánové, ohledně ubytování – není nic jednodušího než rezervovat hotel postaru – telefonicky. Vyberem si hotel, který se nám líbi (např. z Booking) rezervaci provedeme po telefonu.
  Po příjezdu si požádat o prohlídku pokoje (ve VN zcela bězná praktika). Pokud by se nám nezamlouval, tak jednoduše poděkovat, odejít a najít si hotel jiný.
  Žádný storno poplatek, žádná blokace.
  Krom jiného je ubytování levnější – nemusí platit provize Booking.
  Chápu, že pokud po telefonu uslyší cokoliv jiného než vietnamštinu, tak Vás možná odkážou na Booking.com, jenom ta možnost tu je, tak proč to nezkusit :)

  Dále bych měl k dopravy taxíkem, skoro každá větší taxi společnost má aplikaci do telefonu a funguje stejně jako Uber. start a cíl je možné zadat pomocí zadání adresy nebo pomocí “špendlíku” na mapě. Cenově se to však s Uberem nedá srovnat. Ve VN je podstatně levnější.
  Btw. I zde ve VN funguje GrabTaxi :)

  Každopádně TB fandím, velice užitečné typy, díky za to. Jenom to cestování po VN, tam se raději spolehnu na své znalosti :)