Poslouchejte v podcastové aplikaci:

Apple Podcasts
Spotify
Google Podcasts
Podbean

Obojživelného cyklistu a dobrodruha Matěje Balgu jsme zastihli uprostřed jeho cesty Amazonií. Rozhodl se totiž sjet Amazonku na nafukovacím kajaku, protože nenašel silnici, kterou by stejnou cestu mohl projet na kole. Bavili jsme se nejen o jeho zážitcích z nejdelší řeky světa, ale i o ztroskotání v Karibiku s lahví rumu Crohnově chorobě či jeho cestovatelských začátcích.

Odkazy k podcastu:

64 krátkých tipů a triků ZDARMA ke stažení

Nauč se cestovat chytře. Poradíme ti, jak na cestách ušetřit a naplno si je užít. Ověřené tipy ostřílených cestovatelů.

Tvé soukromí je pro nás svaté. Když tě boží cestování přestane zajímat, stačí kliknout a email zmizí v pekle.
 

Matěj Balga: Na kajaku Amazonkou

Na kajaku Amazonkou

 

https://youtu.be/qMkvIP5xkZQ

Matěj Balga: Cesta Íránem

Cesta Íránem

Matěj si s sebou veze krom kola i housle

https://travelbible.cz/travel-jobs/

 

Jeden komentář

  1. Luce 10.1.2018 v 0:17 - Odpovědět

    Skvělý rozhovor, strašně mě Matějovy patálie pobavily! A fandím mu, dobrý borec! Takové zážitky prostě stojí za sdílení :))
    Na podcasty jsem si udělala čas až pár dní zpátky, a to zejména díky vašemu doporučení článku pana Šímy, tuším :) No a teď jsem vypla Audiblw a sjiždím všechny vaše podcasty postupně, ale tenhle mě teda pobavil nejvíc. Zatim. Každopádně jsou všechny super, v každém najdu minimálně jednu cennou informaci, kterou bych jinak našla asi jen těžko. Takže good job, boys! Jen tak dál! Zdraví Lucie z UK
    Jinak ještě technická – možnost přidání komentáře se mi podařilo objevit až po přepnutí na plnou verzi webu (čtu na mobilu), šlo by to nějak i z té mobilní?