Španělsko – mnoho chutí života

04.04.2016|Kategorie: Členská sekce, Evropa, Země|

Potkáte se a může z toho být láska na celý život. Anebo taky uzavřená kompletní kapitola. Jednou a stačilo. Španělsko probudí vaše smysly, zpomalí a zároveň opepří životní tempo. Je jen otázkou výběru, kterou španělskou kapitolu otevřít. Krásné hory? Zelené pláně a útesy? Vyprahlé duny? Písčité pláže? Temperamentní jih? Velkoměsta? Kulturu? Brouzdám v historii svých cest a žití ve Španělsku a mám jasný závěr: Každá jeho část je individuální kniha. Stačí vybrat, který druh čtení máte rádi.

Proč tam vyrazit?

Španělsko vám připomene, že život není jen o naplňování stanovených plánů a neustálým časovým presem. Ukáže vám, o čem je „Viva la vida“! Svým nazaměnitelným šarmem, vášní a uměním zapojit všechny vaše smysly opravdu rozhýbe něco uvnitř. Španělsko se nedá vtěsnat do jednoho šuplíku zážitků a scenérií, je to země mnoha tváří, a to považuji za nejcennější. Opravdu dobrým výběrem dle vlastního gusta si můžete navrhnout cestu na míru. Rozmanité klima a příroda, mnoho kulturních vlivů – to jej dělá opravdu jedinečným. A vůbec, ten kontrast jejich života s našim, to stojí za to zažít.

Průvodce ke Kanárským ostrovům najdete v samostatném článku

Bardenas Reales, Navarre – Ondra Brém

Bardenas Reales, Navarre – Ondra Brém

Co se o Španělsku dozví pouze členové Travel Bible?

  • Jak se tam jednoduše a levně dostat
  • Kdy tam jet
  • Kolik potřebujete peněz a jaké jsou ceny
  • Jak funguje lokální doprava
  • Jaké je jídlo
  • Je země bezpečná?
  • Kam se určitě podívat

OBSAH POUZE PRO VIP ČLENY TRAVEL BIBLE

Přihlásit

Nemáš přístup?

vipcardDo VIP členské sekce je vstup pouze pro ty, co si koupili boží Travel Bibli v tištěné nebo elektronické podobě zde na webu.

Máš knihu z knihkupectví? Vstup do členské sekce si můžeš dokoupit.

Pokud ti členství vypršelo, můžeš ho za 270 Kč na další rok obnovit ve svém účtu.

Stáhni si zdarma ukázku Travel Bible

Jediné knihy, kterou na cestách nedáš z ruky.

Kde najdete více informací?

Tripomatic

Online trip planner a zároveň velmi šikovná appka s chytrou mapou na cesty. Hodně zjednoduší život těm, kteří potřebují veškeré kvalitní info na jednom místě a plán za krátkou dobu.

Wikitravel

Lepší a lepší základna pro opravdu aktuální i praktické cestovatelské tipy a triky, najdete zde vesměs vše, co potřebujete

Lonely Planet

Přehledný záchytný bod, kde najdete overview veškerých nezbytných info – praktický k nahlédnutí na cesty. V členské sekci na ni máte slevu.

spanelsko

Šárka Martínková

Připraveni vyrazit? Máme pro vás pár tipů a vychytávek, které se budou hodit.

Najděte nejlevnější letenky

To nejdůležitější se dočtete v Travel Bibli. Knize o tom, jak cestovat levně, chytře a dlouho. Letenkám jsme věnovali jednu z nejdelších kapitol. Dozvíte se nejen základní pravidla k hledání nejlepších cen, ale i spoustu triků, jak získat co nejvíc za co nejméně peněz. Nechcete číst celou knihu? Několik základních tipů se dočete na blogu:

Co když nechcete letět?

Po Evropě se snadno dá jezdit i vlakem či autobusy. Hlavně u vlaků mohou ceny na první pohled vypadat dost astronomicky, stačí ale vědět, jak na to, a mnohdy cenu za jízdenku srazíte na méně než polovinu.

Jak najít bydlení?

My nejčastěji využíváme Airbnb a Booking.com. První na pronájem běžných bytů a domů, či jen pokojů ve sdíleném bydlení s hostitelem. Booking je fajn na různé penziony a samozřejmě hotely. Na Airbnb využijte 725 Kč slevu na první bydlení. Stačí se registrovat přes odkaz bit.ly/bibleairbnb. Zároveň pro vás máme 11 tipů, jak vybrat nejlepší bydlení přes Airbnb.

Vybíráte vybavení?

V první řadě se podívejte, jestli využijete některou ze slev, které jsme pro vás připravili ve VIP členské sekci Travel Bible. Jestli chcete ušetřit čas výběrem toho nejlepšího, mrkněte do naší sekce Doporučené vybavení na cesty, kde pravidelně aktualizujeme to nejlepší z nabídky. Stačí zvolit, jestli jedete na dlouhou nomádskou cestu, na pár dní do města, kempovat do přírody či na pořádný trek do hor. Outdoor vybavení doporučujeme nakupovat v obchodě Hanibal.cz. Sami od nich rádi (a k plné spokojenosti objednáváme), ale hlavně si necháme poradit. Všichni totiž cestováním, outdoorem a sportem žijí.  Hodit se vám může i několik článků s vychytávkami na Travel Bibli:

Potřebujete si na cesty nejdřív našetřit?

Cestování dnes už rozhodně není drahé. Většinou se stačí v pár věcech uskromnit – a můžete mít na cestu našetřeno celkem brzy. Máme pro vás pár tipů:

Jedete na hodně dlouho?

Poradíme, jak vybrat nejlepší dlouhodobé cestovní pojištění. V knize Travel Jobs se pak dočtete, jak si na cestách průběžně vydělávat.

Vybavte se na cestu – nejprodávanější produkty na Travel Bibli

Napsat komentář

0

Nech si posílat novinky na email a žádný článek ti už  neuteče!